E-mail:

Hasło:

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube. Ponad 300 tysięcy odsłon!!!!!! reklama

Masz ciekawy film związany z branżą, byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia na budowie, widziałeś coś śmiesznego, prześlij do nas film a my opublikujemy go na naszym kanale na YouTube. Mamy już 300 tys. wyświetleń!!!!!!

Więcej

O nas

Polska Giełda Kruszyw to internetowy portal branżowy dla dostawców i odbiorców kruszywa oraz firm współpracujących z tą branżą. Polska Giełda Kruszyw to nowoczesne dedykowane rozwiązanie zapewniające internetową promocję firm reprezentujących szeroko rozumianą branżę kruszyw budowlanych i drogowych (kruszywa, kruszywo, sprzęt budowlany). Portal ten to platforma wymiany informacji pod kątem firm, produktów (kruszywo, kruszywa), lokalizacji, aktualnych promocji i ofert, aktualności branżowych, sprzętu budowlanego (sprzęt budowlany) oraz ofert pracy branżowej.

Foto dnia

Newsletter

Imię:
Nazwisko:
E-mail:

O nas

KoparkaPolska Giełda Kruszyw to internetowy portal branżowy dla dostawców i odbiorców kruszywa, oraz firm współpracujących z tą branżą. Polska Giełda Kruszyw to nowoczesne, dedykowane rozwiązanie zapewniające internetową promocję firm reprezentujących szeroko rozumianą branżę kruszyw budowlanych i drogowych (kruszywo, kruszywa, sprzęt budowlany). Portal ten to platforma wymiany informacji pod kątem firm, produktów (kruszywa, kruszywo),  sprzętu budowlanego (sprzęt budowlany), usług transportowych i budowlanych, aktualnych promocji i ofert, aktualności branżowych oraz ofert pracy branżowej.Co to jest Polska Giełda Kruszyw?
Polska Giełda Kruszyw służy do wymiany informacji głównie pomiędzy dostawcami i odbiorcami kruszyw oraz firmami współpracującymi z tą branżą, celem jest promocja polskich firm reprezentujących szeroko rozumianą branżę kruszyw budowlanych i drogowych oraz firm z nimi współpracujących oraz uproszczenie procedury nawiązywania współpracy. Główne funkcje serwisu to: aktualności z branży, katalog firm (dostawców kruszyw - producentów i sprzedawców), katalog kruszyw i usług, przesiewacz ofert, giełda ogłoszeń, giełda pracy branżowej.

To, że obecnie internet ułatwia kontakty biznesowe jest niepodważalnym faktem. Internet – to jest jedyne miejsce które zapewnia, że dotarło się do każdego miejsca. Co więcej, dziś nie wystarczy posiadać swoją stronę internetową, lecz konieczne jest zaprezentowanie firmy w miejscu gdzie obecne są inne przedsiębiorstwa z danej branży i gdzie z prezentacją danej firmy mogą zapoznać się tysiące ludzi - takim miejscem jest PGK. Takie miejsce chętnie odwiedzają klienci, gdyż w jednym miejscu znajduje odpowiedź na swoje potrzeby, z podziałem na rejon i produkty.


Dlaczego Polska Giełda Kruszyw?

Branża kruszyw to kilka tysięcy firm zajmujących się obrotem kruszyw - czas najwyższy na dedykowane nowoczesne rozwiązanie wspomagające działania firm w tej branży. Taki portal przedstawia korzyści dla obydwu stron, zarówno dostawców i odbiorców, w jednym punkcie, na jednej stronie internetowej, a zawierającej informacje z całej Polski. Jest to miejsce gdzie znajdują się informacje o firmach, produktach z branży kruszyw – w jednym miejscu uzyskasz informacje najbardziej cię interesujące - ogłaszającej firmie umożliwia dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, a potencjalnym klientom ułatwia znalezienie odpowiedniego dostawcy oszczędzając swój czas.

Polska Giełda Kruszyw służy jako platforma wymiany informacji dla dostawców i odbiorców kruszyw, pod kątem firm, produktów, lokalizacji, aktualnych promocji i ofert, ofert pracy branżowej, forum branżowego, aktualności branżowych.

Stworzenie profilu firmy w portalu Polska Giełda Kruszyw daje możliwość dotarcia do całej rzeszy klientów, którzy w danym momencie poszukują produktów w danym regionie. Od ciebie zależy jak szeroko zaprezentujesz się swoim obecnym i nowym klientom.

Poszukujesz kruszyw potrzebnych na twojej budowie? Nie wiesz kto ma najlepszą ofertę? Na portalu www.polskagieldakruszyw.pl masz cały wachlarz dostawców kruszyw – możesz ich znaleźć kierując się lokalizacją lub produktem. Nie masz czasu? Skorzystaj z nowej usługi; Przesiewacza Ofert – ty tylko raz określasz jaki produkt cię interesuje, a my wysyłamy zapytania do firm z regionu, które ten produkt posiadają. Teraz tylko czekasz na spływające do ciebie oferty.Dla kogo Polska Giełda Kruszyw?
Branża kruszyw to kilka tysięcy firm zajmujących się obrotem kruszyw, oprócz samych producentów kruszyw mamy jeszcze hurtownie kruszyw i pośredników w obrocie kruszyw, których jest znacznie więcej niż samych producentów. Główne grupy docelowe to: producenci i sprzedawcy kruszyw, inwestorzy i wykonawcy robót drogowych i budowlanych, jak również: firmy transportowe, producenci maszyn budowlanych, firmy leasingowe, itd. działające w obrębie branży kruszyw.

Wartość dodana dla dostawców kruszyw to oszczędność czasu i rzeczywistych wydatków poświęconych na ogłoszenia i reklamę w różnych miejscach, co zwykle nie gwarantuje dotarcia do klientów, którzy akurat danego produktu poszukują – teraz jest możliwość stworzenia swojego profilu w tym portalu w wybranych zakresie, w jednym miejscu docierającym do potencjalnych klientów w całej Polsce.Czym jest Przesiewacz Ofert?
Przesiewacz ofert to funkcja wysłania szybkiego zapytania do firm posiadających interesujący nas produkt. Dla firm posiadających odpowiedni profil w naszym portalu to kolejny sposób dotarcia do klienta i pewność, że zapytanie do nich dotrze, że klient ich nie pominie. Klient wprowadza do aplikacji dwa typy danych wejściowych: określenie potrzebnego kruszywa (typ, ilość) oraz lokalizację (rejon, w którym chce by towar się znalazł). Na podstawie tych parametrów, zostają wysłane zapytania do firm z wybranego rejonu posiadających wybrany towar w swojej ofercie. Te wysyłają oferty na e-mail klienta. Tym prostym sposobem dostawca dowiaduje się o potrzebach klienta nie angażując czasu, ani żadnych środków finansowych, a klient oszczędza czas i tylko decyduje z którą firmą nawiąże współpracę.

Pliki do pobrania:

  1. Folder
Katalog firm | Katalog produktów | Giełda ogłoszeń | Giełda pracy wykonanie: kotonski.pl
Menu