E-mail:

Hasło:

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube. Ponad 300 tysięcy odsłon!!!!!! reklama

Masz ciekawy film związany z branżą, byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia na budowie, widziałeś coś śmiesznego, prześlij do nas film a my opublikujemy go na naszym kanale na YouTube. Mamy już 300 tys. wyświetleń!!!!!!

Więcej

O nas

Polska Giełda Kruszyw to internetowy portal branżowy dla dostawców i odbiorców kruszywa oraz firm współpracujących z tą branżą. Polska Giełda Kruszyw to nowoczesne dedykowane rozwiązanie zapewniające internetową promocję firm reprezentujących szeroko rozumianą branżę kruszyw budowlanych i drogowych (kruszywa, kruszywo, sprzęt budowlany). Portal ten to platforma wymiany informacji pod kątem firm, produktów (kruszywo, kruszywa), lokalizacji, aktualnych promocji i ofert, aktualności branżowych, sprzętu budowlanego (sprzęt budowlany) oraz ofert pracy branżowej.

Foto dnia

Newsletter

Imię:
Nazwisko:
E-mail:

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOśCI:
1.Operator portalu www.polskagieldakruszyw.pl przetwarza dane osobowe użytkowników z zachowaniem wymaganych przez polskie prawo środków bezpieczeństwa oraz z poszanowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów. Celem zbierania tych danych jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania portalu i wypełniania jego funkcji przede wszystkim jako platformy wymiany informacji.
2.Użytkownik portalu www.polskagieldakruszyw.pl upoważnia operatora portalu www.polskagieldakruszyw.pl do przesyłania korespondencji na adres poczty elektronicznej użytkownika.
3.Niektóre obszary portalu www.polskagieldakruszyw.pl mogą wykorzystywać cookies, czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane do komputera użytkownika identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
4.Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przekazanych danych przez operatora portalu www.polskagieldakruszyw.pl.
5.Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 r.) Użytkownik portalu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu kontaktu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 r.) informuję, iż:

1.administratorem Pani/Pana danych osobowych jest F.U.H. „Mentor” Tomasz Lewczuk z siedzibą w Zabrzu 41-807 ul. Poniatowskiego 39

2.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora,

3.odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

4.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane: zgodnie z wykupionym abonamentem,

5.posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

6.ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.,

7.podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych w zakresie wymaganym przez administratora może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu. 


Katalog firm | Katalog produktów | Giełda ogłoszeń | Giełda pracy wykonanie: kotonski.pl
Menu